چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان اسلامی امنیت غذایی (IOFS) با عنوان "سیستم های غذایی کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی (OIC) " در جهان پسا پاندمی

چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان اسلامی امنیت غذایی(IOFS) با عنوان: سیستم های غذایی کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی (OIC) در جهان پساپاندمی در روزهای 17و 18 شهریورماه 1400 به میزبانی کشور قزاقستان به صورت مجازی برگزار شد. در این نشست علاوه نمایندگان کشورهای عضو مرکز، از نمایندگان سازمان های تخصصی و صاحبنطران حوزه امنیت غذایی نیز برای مشارکت در نشست دعوت شده بود .

این مجمع عمومی طی دور روز و در دونشست کارشناسان عالیرتبه و همچنین وزرای کشاورزی کشورهای عضو برگزار گردید که در نشست کارشناسان عالی رتبه جناب آقای دکتر کیانی راد رئیس موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی و جناب آقای دکتر سرافرازی رئیس محترم مرکز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت جهادکشاورزی هدایت هیئت ایرانی را برعهده داشتند و مواضع کشور را در خصوص دستور کار نشست مطرح فرمودند . در ادامه و طی روز دوم نشست به نمایندگی از طرف وزیر محترم جهاد کشاورزی جناب آقای دکتر امید گیلانپور معاون محترم وزیر در امور بازرگانی و کسب و کارهای کشاورزی از مواضع کشور دفاع نمودند و در پایان سند چهارمین مجمع عمومی سازمان اسلامی امنیت غذایی(IOFS) به تایید حاضرین در نشست رسید .

   
   
تاریخ:
1400/06/18
تعداد بازدید:
58
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
ثبت نام دریافت تازه های نشر
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
APERD.RI@
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی می باشد
Powered by DorsaPortal